NAC LS50-625E-HS - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: NAC
  • Kategoria: Kosiarki spalinowe
  • Szerokość koszenia: 51 cm
  • Pojemność kosza: 60 l
  • Napęd: tak

KOSIARKA SPALINOWA Z NAPĘDEM LS50-625E-HS NAC, z silnikiem 4-suwowym Briggs & Stratton z kolekcji 625E SeriesTM o mocy 5.5 KM i objętości 190 cm3, z funkcją Ready Start. Szerokość koszenia to 51 cm, a także wysokości dostosowywana 7-stopniowo w zakresie 25 - 75 mm.

Kosiarka ma funkcję mielenia "mulczowania" dzięki specjalnie wyprofilowanemu ostrzu noża, trawa jest mielona i wciskana w trawnik, gdzie posłuży za nawóz co bezapelacyjnie wpłynie na jej kondycję.

Dzięki systemowi mycia łatwo utrzymać urządzenie w czystości. Zaopatrzona w obudowę wytworzoną ze stali oraz poręczne rączki upraszczające sterowanie. Spore łożyskowe koła, ułatwiające jej prowadzenie.

Kosiarki spalinowe sprawdzają się znakomicie na rozległym terenie a także do trawy wysokiej i mokrej. Dzięki niezależnemu źródłowi zasilania możemy kosić trawę na terenach mniej dostępnych albo pozbawionych dostępu do prądu.

Jeśli kosimy teren o powierzchni przekraczającej 500 metrów kwadratowych, powinniśmy zastanowić się nad wyborem właśnie kosiarki spalinowej. Koszenie trawy jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym, dzięki któremu trawnik atrakcyjnie się ukazuje.

Kosiarka nie jest zalana olejem ani paliwem. Pierwsza zamiana oleju powinna zostać wytworzona po 5 godzinach pracy, silnik pracuje wtedy na docieraniu. Następna po 20-25 godzinach. Na naszych aukcjach można dokupić zalecany olej do kosiarek NAC.

Gwarancja Door to Door zapewnia nieszablonowy komfort kupującemu. W sytuacji, gdy nasze urządzenie ulegnie awarii, dzwonimy do serwisu (numer w gwarancji). Następnie firma zleca pod nasz adres kuriera, który zawozi do serwisu wadliwy sprzęt.

Po naprawie kurier zwraca towar do klienta. Wszystkie koszty transportu ponosi serwis producenta NAC. Jesteśmy AUTORYZOWANYM CERTYFIKOWANYM dystrybutorem producenta NAC co zapewnia Państwu nabycie oryginalnych towarów, pochodzących z bezpośredniej, legalnej dystrybucji i 100% możliwość skorzystania z pełnej gwarancji producenta NAC.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Kosiarki spalinowe